Tekin Halı
Yıkama
Telefon
WhatsApp

Telefon

0552 393 22 52

Adres

Kayseri

Çalışma Saatleri: 08:00 - 18:00

HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama Süreci
Gün boyu her an temas halinde olduğumuz halıların temizliği, hiç şüphesiz ki sizinde de en çok önemsediğiniz konulardan biri. Tertemiz halılara sahip olmanın yolu ise profesyonel halı yıkama sürecinde gizli.Tekin Halı Yıkama olarak biz, Kayseri da halı yıkama işlemini kaliteli bir süreç yönetimine dönüştürdük.

Kayseri de Evlerinizden ücretsiz olarak alınıp, firmamıza getirilen halılar ilk önce toz, gübür, kum ve kıl gibi maddelerden ayrıştırılır. Halı temizleme işlemini kalıcı kılmak için yapılan toz alma işlemi, halı yıkama işlemi için en önemli hazırlık aşamasıdır.

Daha sonra halılar tam otomatik halı yıkama makinelerine alınır. Burada halınızın dokusuna uygun olan profesyonel halı şampuanları ve yumuşatıcılardan yardım alınarak derinlemesine halı yıkama işlemi gerçekleştirilir. (Her halı tek tek makineye verilir, hiç bir halı aynı anda birlikte yıkanmaz}

Halı yıkama süreci sona erdiğinde, halı üzerinden fazla suyun atılması ve halı ipliklerinin zarar görmemesi için halılarınız özel sıkma makinesinden geçer. Sonrasında ise nemi çekme özelliği bulunan, sıcak hava üfleyen özel havalandırma askılarında kurumaya bırakılır.

Kurutma işlemi tamamlanan halıların ipliklerinin düz yönde taranması için hav alma işlemi yapılır. Burada halılarınız en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek, lekesi çıkmamış alan varsa tespit edilir. Çıkmayan lekeler için halınız yeniden yıkama bölümüne gönderilir ve özel formüllerle yoğun bir halı temizleme işlemi uygulanır.

Halılarınızın ilk günkü gibi temiz olduğundan emin olduğumuzda zaman kaybetmeden paketleme işlemi yapılır. Halı yıkama sürecimiz paketleme işlemi ile sonlandıktan sonra halılarınız en güzel haliyle ücretsiz servislerimiz tarafından evinize teslim edilir.

Halılarınızı daha uzun süre kullanmak ve mikroplardan sonsuza dek arınmak istiyorsanız,Tekin Halı Yıkama profesyonel halı yıkama hizmetiyle belli rutinlerde halı temizliğinin gerçekleştirilmesi önerilir.